Nasze sukcesy

W roku szkolnym 2017/2018 dzieci wzięły udział w licznych konkursach na których zdobyły następujące miejsca:

- I miejsce konkurs plastyczny „Dary Jesieni”,

- I miejsce w XVIII Międzyszkolny Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych oraz dwie nagrody indywidualne,

- dwa II i III miejsce w konkursie plastycznym o tematyce patriotycznej „Kto Ty jesteś? Polak mały.

- I miejsce w XIV Edycji Miejskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek,

- I miejsce w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe dekoracje”,

- I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Magia zamknięta w papierze”,

- I miejsce w konkursie „Ekologiczna zabawka”,

-I miejsce w konkursie wiedzy „Kochamy bajki i baśnie”,

- I miejsce w konkursie wiedzy o Misiu Uszatku,

- III miejsce w konkursie plastycznym „Lek na lęk”,

- dwa III miejsca w konkursie plastycznym „Polskie drzewa”

Nasze sukcesy 2016/2017

Nasi Przedszkolacy z Grupy " Misie" wyśpiewali :

III Miejsce w XII Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Serdecznie gratulujemy.

Dzieci z grupy " Pszczółki " wykazały się ogromną wiedzą na temat Bajek i Baśni w przełożeniu Wandy Chotomskiej :

I zajęły I Miejskie w XVI Edycji Konkursu " Kochamy Bajki i Baśnie "

Dzieci z grupy " Skrzaty " wzięły udział w dwóch konkursach plastyczno - czytelniczych :

1). Ilustracja do opowiadania " Chomik szuka wiosny" - A Galicy zdobywając :

I Miejsce Lilianna F.

II Miejsce Justynka S.

III Miejsce  Oliwia Ł

2). Legendy Polskie - ilustracja do wybranej legendy

I Miejsce Michał P.  za ilustrację do legendy " Złota Kaczka "

Wyróżnienia :

- Lilianna

- Magdalena Kry

- Oliwia

- Aleksander

Nasze sukcesy 2014

Nasi przedszkolacy wyśpiewali:

I miejsce w XVIII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Śląskiej w kategorii soliści, oraz II miejsce w kategorii duety. Festiwal był organizowany w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach. Serdecznie gratulujemy!

Nasze sukcesy - 2013 rok

13 grudnia 2013 r. grupa Motylków wzięła udział w XIV Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach. Nasze przedszkole otrzymało wyróżnienie za oprawę sceniczną.

Troje dzieci: Paulinka, Marcin i Joachim otrzymali nagrody indywidualne za swoje role. Grupę przygotowała pani Anna Dudek i pani Alina Czekała.

Dzieciom i paniom gratulujemy. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 3 stycznia 2014r. o godz.11:00.

Grudzień 2013 - Wyróżnienie w XVII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Śląskiej - za piosenkę wykonaną przez Paulinkę z grupy Motylki - 5 grudnia 2013r. organizatorem była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach

Listopad 2013 - Nasze Przedszkole otrzymało III miejsce w konkursie „SEGREGUJESZ-ODZYSKUJESZ” pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice - w kategorii „ Zbiórka zużytych baterii”- nagrodę pieniężną przeznaczyliśmy na zakup pomocy dydaktycznych Dziękujemy osobom, które pomogły dzieciom w zbieraniu baterii.

II miejsce w konkursie plastycznym „ MIKOŁAJ „ organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 36 w Gliwicach - zajęła przedstawicielka grupy PSZCZÓŁKI

I miejsce w konkursie plastycznym „Mój ulubiony miś”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 14 w Gliwicach - zajęło dziecko z grupy PSZCZÓŁKI

I miejsce w kategorii „przedszkola” w IX KONKURSIE KOLĘD i PASTORAŁEK - organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 28 w Gliwicach. Pastorałkę „ GORE GWIAZDA” zaśpiewały dzieci z grupy MOTYLKI i PSZCZÓŁKI. Serdecznie gratulujemy !

II miejsce w XII edycji konkursu „ Kochamy bajki i baśnie” zajęły dzieci z grupy PSZCZÓŁKI. Konkurs organizowała I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gliwicach. Gratulacje !

Nasze sukcesy - 2012 rok

Grudzień 2012 - W konkursie „ MÓJ ULUBIONY MIŚ „ organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 14 w Gliwicach - dzieci z naszego przedszkola zajęły dwa pierwsze miejsca. Gratulujemy !

Grudzień 2012 - W XVI Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Śląskiej - organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 21 w Gliwicach - w kategorii dzieci 6-letnich jury przyznało Grand Prix dla solisty z grupy Motylki oraz Grand Prix dla duetu z grupy Pszczółki. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i nauczycielom.

Styczeń 2012 - I miejsce w Miejskim Konkursie Kolęd dla zespołu przedszkolnego zdobyły dzieci z grupy Zajączki. BRAWO!!!

Nasze sukcesy - 2011 rok

Dnia 4 lutego 2011r. dwoje przedstawicieli Muchomorków zajęło I miejsce w X edycji konkursu pt.: Kochamy bajki i baśnie, organizowanego przez I Społeczną Szkołę Podstawową w Gliwicach. Grupę przygotowała p. Basia Pawlik. Gratulacje!

Grupa 6 -latków - Muchomorki otrzymała Wyróżnienie za śpiew w Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych, który odbył się w grudniu 2010r. w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach.

W Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” grupka 6-latków zajęła II miejsce w kategorii - zespół przedszkolny. Gratulujemy! -organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 28 w Gliwicach. Pastorałkę „ GORE GWIAZDA” zaśpiewały dzieci z grupy MOTYLKI i PSZCZÓŁKI. Serdecznie gratulujemy!