Procedura - dyżur wakacyjny Przedszkola Miejskiego Nr 22 w Gliwicach w miesiącu - sierpień 2022 r.

Procedura - dyżur wakacyjny Przedszkola Miejskiego Nr 22 w Gliwicach  w miesiącu - sierpień 2022 r.

1. Zapisy do Przedszkola Miejskiego Nr 22 w Gliwicach w okresie wakacyjnym trwają w okresie od 19 kwietnia 2022 do 31 maja 2022 roku.

1. Przedszkole pełni dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu 2022r.

1. Pierwszeństwo uczęszczania mają dzieci z PM22- przy terminowym złożeniu karty zgłoszenia tj. do 18 maja 2022r.

-następnie dzieci z innych placówek- do końca maja 2022r.

1. Przy zapisie dziecka, rodzice (opiekunowie prawni) składają wypełnioną:

KARTĘ ZGŁOSZENIA -DEKLARACJA RODZICA – dostępna w siedzibie przedszkola

Wypełnioną kartę zgłoszenia- deklarację  należy złożyć w przedszklu lub wysyłać  na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

KARTA  ZGŁOSZENIA zawiera harmonogram ustalający zasady rozliczania opłat za pobyt dziecka w przedszkolu; oświadczenie  obligujące  do uiszczenia opłaty za świadczenia udzielane przez przedszkole ponad czas przeznaczony   na zapewnienie bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz  wyżywienie dziecka ( w PM22 - 9,00zł. opłata za 3 posiłki).

-Zarządzenie Prezydenta Miasta Gliwice   NR PM-165/18 z dnia 20 grudnia 2018r.

Uchwała NR XLI/906/2018 Rady Miasta Gliwice z dnia 8 listopada 2018r. w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie  z wychowania przedszkolnego w przedszkolach prowadzonych przez Miasto Gliwice .

1. Zobowiązujemy Rodziców do wnoszenia opłat wynikających  z  deklaracji    zawartej w Karcie Zgłoszenia (do 10.08.2022r.).

1. Liczbę miejsc oraz szczegółowe zasady organizacji dyżuru wakacyjnego określa dyrektor placówki dyżurującej.

1. Obowiązuje- PROCEDURA - ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI