Dyżur wakacyjny w Przedszkolu Miejskim Nr 22 w Gliwicach w miesiącu sierpień 2018 r.

W lipcu i sierpniu w przedszkolu będzie przeprowadzana modernizacja sanitariatów w związku z tym – Nasze przedszkole pełni dyżur ( realizacja zajęć opiekuńczo- wychowawczych) w Szkole Podstawowej Nr 14 w Gliwicach, ul. Jedności 35.

- na miejscu będą wywieszone listy dzieci przydzielonych do grup,

- dzieci otrzymają numerki do szafek,

- posiłki przygotowane przez firmę „Twoje Zdrówko” będą wydawane w stołówce szkoły- opłata za wyżywienie do 05.08.2018 na konto spółki.

We wszelkich sprawach dotyczących żywienia przez Twoje Zdrówko prosimy o kontakt z managerem regionalnym:

- Prosimy o przyprowadzenie dzieci 01.08.2018r. (środa) zgodnie z „Kartą zgłoszenia…” i „Deklaracją opłat za pobyt…”.